Обласна державна адміністрація - Нормативно-правові документи - Каталог файлів - Департамент екології та природних ресурсів
Середа, 10.02.2016, 13:38
Департамент екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації
Головна
RSS
Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Положення [1]
Накази [6]
Мінприроди [7]
Обласна рада [2]
Обласна державна адміністрація [15]
Діючі програми [3]
Актуальне у природоохоронному законодавстві [6]
Проекти документів для обговорення [7]
Інше [1]
Форма входу
Логін:
Пароль:
Центральна влада
Екоспільнота
Актуально
Подякувати сайту
Ми з Вами!
Хто на сайті
 Каталог файлів
Головна » Файли » Нормативно-правові документи » Обласна державна адміністрація

У категорії матеріалів: 15
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Про затвердження Інструкції з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію в обласній державній адміністрації

Текст розпорядження

Викачати інструкцію

   
Обласна державна адміністрація | Просмотров: 216 | Загрузок: 127 | Добавил: vineco | Дата: 15.01.2014

Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, і яким надається гриф "Для службового користування”

Текст розпорядження

Викачати перелік

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 226 | Загрузок: 123 | Добавил: vineco | Дата: 15.01.2014

Про призначення Криська В.Г. на посаду директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації
Обласна державна адміністрація | Просмотров: 236 | Загрузок: 207 | Добавил: vineco | Дата: 23.05.2013

Про утворення Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 29 грудня 2012 року № 750
Обласна державна адміністрація | Просмотров: 371 | Загрузок: 198 | Добавил: vineco | Дата: 19.05.2013

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 10 квітня 2012 року № 188
Про вдосконалення роботи в області щодо реалізації
громадянами конституційного права на звернення


Відповідно до пункту 3, частини першої статті 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації”, статті 28 Закону України "Про звернення громадян”, на виконання вимог Указу Президента України від 12 березня 2012 року № 187/2012 "Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, пункту 12 доручення Прем’єр-міністра України від 23 березня 2012 року № 11061/1/1-12, абзацу одинадцятого пункту 2 Рішення Ради регіонів від 15 березня 2012 року № 1-1/600, абзацу шостого пункту 11 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 7 березня 2012 року № 17 та необхідністю вдосконалення в області роботи щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, з метою усунення недоліків в роботі із зверненнями громадян:

1. Затвердити заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, що додаються.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення та керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації:

2.1. Розглянути питання роботи із зверненнями громадян на засіданнях колегій разом із представниками судів, органів прокуратури, інших державних органів, місцевих засобів масової інформації.

2.2. Посилити вимогливість за дотриманням нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення.

2.3. Забезпечити виконання заходів та інформувати відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації за результатами проведеної роботи щопівроку до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови–керівника апарату облдержадміністрації Прокопчука О.А.

Голова обласної державної
адміністрації М. ДЖИГА
Обласна державна адміністрація | Просмотров: 367 | Загрузок: 192 | Добавил: student | Дата: 10.05.2012

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 березня 2008 року № 85

Зареєстровано в Головному 
управлінні юстиції у Вінницькій області
24 березня 2008 року № 18/765


Про заходи з охорони і відтворення 
рибних запасів та інших водних живих 
ресурсів у водоймах області на період 
нересту риби у 2008 році

Відповідно до Закону України "Про тваринний світ” та з метою збереження і збільшення рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області: 

1. Провести у період заборони промислового, спортивного і любительського вилову риби дво-, тримісячник з охорони рибних запасів та інших водних живих ресурсів під назвою "Нерест –2008”.

2. Затвердити план заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період весняно-літньої заборони на вилов риби, що додається.


3. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення:

3.1. Розробити і затвердити разом з районними підвідомчими структурами головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державної екологічної інспекції у Вінницькій області, районними відділами УМВС України у Вінницькій області, районними організаціями товариства мисливців та рибалок плани заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних живих ресурсів у водоймах області на період дії весняно-літньої заборони на вилов риби.

3.2. Надавати всебічну допомогу інспекторам органів рибоохорони і державної екологічної інспекції у Вінницькій області з проведення заходів щодо боротьби з браконьєрським виловом риби.

4. Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області (Коменчук М.К.), державній екологічній інспекції у Вінницькій області (Очеретнюк В.П.), головному управлінню з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації (Василюк С.М.), обласній державній телерадіокомпанії (Коваленко Л.Г.) провести роз’яснювальну роботу у місцевих засобах масової інформації з питань збереження і збільшення водних живих ресурсів.

5. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення, головному управлінню з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації, управлінню МВС України у Вінницькій області, державній екологічній інспекції у Вінницькій області, управлінню ветеринарної медицини у Вінницькій області, обласній організації товариства мисливців та рибалок про виконання цих заходів інформувати відділ контролю апарату обласної державної адміністрації до 10 липня 2008 року.

6. Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області узагальнити інформації про стан виконання цього розпорядження та інформувати обласну державну адміністрацію до 25 липня 2008 року. 

7. Юридичному відділу апарату обласної державної адміністрації (Глімбоцька З.Г.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

8. Розпорядження набуває чинності з моменту офіційного опублікування його в місцевих засобах масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Чернія В.В.


Голова обласної державної

адміністрації О. ДОМБРОВСЬКИЙ

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 384 | Загрузок: 166 | Добавил: vineco | Дата: 30.01.2010

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯ 
від 7 квітня 2008 року № 127


Про посилення охорони лісів області від пожеж у 2008 - 2010 роках

Відповідно до Лісового кодексу України, Закону України "Про пожежну безпеку”, з метою посилення охорони лісів області від пожеж і поліпшення організації боротьби з лісовими пожежами:

1. Районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення:

1.1. Затверджувати щороку до 1 березня розроблені лісогосподарськими підприємствами мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж у районах, якими встановлювати порядок і черговість направлення на гасіння лісових пожеж технічних, транспортних засобів і людських ресурсів місцевих підприємств, організацій, установ, розташованих у зоні діяльності лісогосподарських підприємств, надавати безкоштовне харчування, приміщення для відпочинку і реабілітації особового складу та осіб, залучених до гасіння пожежі. 

1.2. Здійснювати щороку до 1 квітня заходи з охорони і захисту лісів, попередження лісових пожеж, заборони відвідування населенням лісів, в’їзду до них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки в порядку, передбаченому законодавством.

1.3. Створювати щороку до 1 квітня резервний запас пально-мастильних матеріалів на пожежонебезпечний період для гасіння лісових пожеж.

1.4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування здійснення заходів щодо об’єднання коштів місцевого бюджету та коштів підприємств, установ, організацій з метою подальшого спрямування їх на охорону лісів від пожеж.

1.5. Надавати до 5 листопада щорічно обласному управлінню лісового та мисливського господарства інформацію про виконання завдань, визначених цим розпорядженням, для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації щорічно до 15 листопада. 

2. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства ( Бондар А.О.) забезпечити: 

- організацію та проведення практичних дій з відпрацювання взаємодії сил та засобів, які залучаються до гасіння великих лісових пожеж, згідно з мобілізаційними планами по їх ліквідації;

- організацію силами лісогосподарських підприємств і лісництв постійного патрулювання ділянок лісу, найбільш небезпечних у пожежному відношенні, з метою попередження та своєчасного виявлення осередків лісових пожеж.

3. Управлінню МВС України у Вінницькій області ( Поліщук В.К.) надавати допомогу лісогосподарським підприємствам в організації охорони лісів від пожеж, брати участь у спільних рейдах з патрулювання лісів і виявлення винуватців лісових пожеж та порушників Правил пожежної безпеки в лісах України.

4. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдерж- адміністрації ( Вовченко С.Д.) щорічно до 20 квітня відпрацьовувати систему забезпечення своєчасного оповіщення населення та організації евакуації жителів населених пунктів, розташованих поблизу лісових масивів, у разі виникнення лісових пожеж.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Чернія В.В.Голова обласної державної 
адміністрації О. ДОМБРОВСЬКИЙ

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 342 | Загрузок: 0 | Добавил: vineco | Дата: 30.01.2010

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід 10 липня 2008 року № 261


Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій у 
м. Вінниця та окремих селах Вінницького та Липовецького районів

Відповідно до законів України "Про відходи”, "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, з метою зняття соціальної напруги, що виникла навколо проблеми експлуатації сміттєзвалища в с. Стадниця Вінницького району та попередження виникнення надзвичайних ситуацій в м. Вінниця та окремих селах Вінницького та Липовецького районів:

1. Виконавчому комітету Вінницької міської ради (Гройсман В.Б.) забезпечити:

1.1. Постійну технологічну пересипку ґрунтом, надійну та екологічно-безпечну експлуатацію сміттєзвалища. 

1.2. Постійний контроль за станом діючого сміттєзвалища та під’їзних шляхів до нього, утримувати їх в належному санітарному стані.

1.3. Складування твердих побутових відходів тільки в межах діючого сміттєзвалища.

1.4. Належну охорону сміттєзвалища з метою недопущення сторонніх осіб на його територію.

1.5. Замовлення у десятиденний строк гідрогеологічних досліджень в зоні сміттєзвалища та ознайомити з їх результатами територіальні громади.

2. Заборонити виконавчому комітету Вінницької міської ради встановлення сміттєсортувальної станції на території сміттєзвалища у с. Стадниця Вінницького району. 

3. Виконавчому комітету Вінницької міської ради (Гройсман В.Б.) та Вінницькій райдержадміністрації (Щетинін Ю.М.) у тримісячний термін оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку та нерухоме майно в межах фактичного розташування сміттєзвалища у с. Стадниця Вінницького району.

4. Виконавчому комітету Вінницької міської ради (Гройсман В.Б.) спільно з управлінням охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації (Жупанов О.Б.):

4.1. Вирішити питання щодо надання жителям сіл Стадниця, Малі Крушлинці Вінницького району та сіл Сиваківці, Соболівка, Приборівка Липовецького району медичного обслуговування у лікувальних закладах м. Вінниця.

4.2. Забезпечити з 14 липня по 15 серпня 2008 року надання виїзних консультацій фахівцями, обладнанням для проведення поглиблених медичних оглядів жителів цих сіл та лікування виявленої патології. 

5. Вінницькому обласному головному управлінню земельних ресурсів (Коник О.М.) та головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації (Аксельрод Р.Б.) спільно з райдержадміністраціями протягом місяця внести пропозиції про виділення земельної ділянки для розташування полігону твердих побутових відходів. 
6. Виконавчому комітету Вінницької міської ради (Гройсман В.Б.) спільно з Вінницьким обласним головним управлінням земельних ресурсів (Коник О.М.) у п’ятимісячний термін оформити необхідні документи відповідно до вимог чинного законодавства на відведення земельної ділянки під майбутній новий полігон твердих побутових відходів.

7. Виконавчому комітету Вінницької міської ради (Гройсман В.Б.):

7.1 Забезпечити будівництво нового полігону твердих побутових відходів на виділеній земельній ділянці у дворічний термін.

7.2 Припинити після введення в експлуатацію новозбудованого полігону твердих побутових відходів ввіз сміття на існуюче сміттєзвалище в с. Стадниця Вінницького району.

8. Державній екологічній інспекції у Вінницькій області (Мельник В.І.) забезпечити контроль за станом довкілля та дотриманням 

природоохоронного законодавства на території сміттєзвалища у с. Стадниця Вінницького району. 

9. Вінницькій обласній санітарно-епідеміологічній станції (Зайцева В.Г.):

9.1. Здійснювати постійний моніторинг та посилити контроль за якістю води в децентралізованих джерелах водопостачання в селах Стадниця, Малі Крушлинці Вінницького району та селах Сиваківці, Соболівка, Приборівка Липовецького району. 

9.2. Забезпечити дієвий контроль за санітарно-епідеміологічним станом на території населених пунктів поблизу яких розташоване сміттєзвалище та звернути особливу увагу на забезпечення населення якісною питною водою. 
10. Рекомендувати виконавчому комітету Стадницької сільської ради (Яклюшин В.В.) протягом двох тижнів розглянути проект угоди, запропонованої виконавчим комітетом Вінницької міської ради на виконання робіт щодо будівництва централізованого водопостачання, освітлення населеного пункту, асфальтування доріг, укріплення дамби тощо. 

11. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Гижко А.П.) та головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації (Аксельрод Р.Б.), голові Липовецької райдержадміністрації (Балдинюк В.М.) внести пропозиції щодо будівництва водогонів в с. Приборівка та с. Сиваківці Липовецького району за рахунок бюджетних коштів і ввести їх в експлуатацію в 2010 році.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Жердецького В.Ф. та Чернія В.В.


Голова обласної державної 
адміністрації О. ДОМБРОВСЬКИЙ

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 349 | Загрузок: 1 | Добавил: vineco | Дата: 30.01.2010

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯ 


від 26 липня 2008 року № 288


Про уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з значним підтопленням населених пунктів розташованих за течією річки Дністер

Відповідно до статей 18, 21 Закону України "Про аварійно-рятувальні служби”, постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2002р. № 1201:

1. Виконання обов’язків уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з значним підтопленням населених пунктів, розташованих за течією річки Дністер обумовленого сильними затяжними дощами та внаслідок цього значного скиду води через гідроагрегати Новодністровської ГЕС залишаю за собою.

2. Утворити робочий орган – штаб з її ліквідації надзвичайної ситуації, начальником штабу призначити ТВО начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Шкільнюка А.О.., склад штабу подати мені на затвердження.

3. Штабу у своїй діяльності керуватись "Положенням про штаб з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2002 р. № 1201.

4. Місцем роботи штабу визначити приміщення кризового центру головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації, а його мобільної оперативної групи – на місці виникнення надзвичайної ситуації.

5. Після ліквідації наслідків надзвичайної ситуації надати на ім’я голови обласної державної адміністрації звіт щодо прийнятих рішень і перебігу подій під час ліквідації надзвичайної ситуації. 

6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Перший заступник голови
облдержадміністрації В.КОРОВІЙ
ЗАТВЕРДЖУЮ
Перший заступник голови Вінницької 
обласної державної адміністрації
В. КОРОВІЙ

26 липня 2008 року № 1065/2
Про склад обласного штабу
з ліквідації надзвичайної ситуації

Внаслідок затяжних злив на території області в червні 2008 року проводиться скид значної кількості води через гідроагрегати Новодністровської ГЕС 1. Це призвело до значних підтоплень населених пунктів, розташованих за течією річки Дністер. В зону підтоплення потрапляють 24 населених пункти Могилів-Подільського, Ямпільського районів та місто Могилів-Подільський у тому числі. Загальна чисельність населення, яка опинилась у зоні катастрофічного затоплення складає біля 60 тис. осіб. 
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 липня 2008 року № 288 „Про уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з значним підтопленням населених пунктів, розташованих за течією річки Дністер” створено робочий орган – штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. 
Начальником штабу призначено ТВО начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації ШКІЛЬНЮК А.О. 
На виконання ст. 18 Закону України „Про аварійно-рятувальні служби” від 14.12.99 № 1281-XIV , постанови КМ України від 19.08.02. № 1201 „Про затвердження положення про штаб з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру визначити склад ШТАБУ З ЛІКВІДАЦІЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ:
1. Начальник штабу – ТВО начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації ШКІЛЬНЮК А.О.. 
2. Заступник начальника штабу – начальник відділу цивільного захисту, аналізу та прогнозування надзвичайних ситуацій головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи КОРМЩІКОВ М.П.
3. Члени штабу:
1 –й заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку обласної державної адміністрації Лебедева С.М.;
заступник головного державного санітарного лікаря в Вінницькій області Дабіжа С.І.;
заступник начальника головного управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації Лавровська О.Б.;
перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Мороз С.Т.;
заступник начальника управління МВС – НШ МВС України у Вінницькій області Загорулько Н.Д.; 
заступник начальника головного управління економіки обласної державної адміністрації Ляхович Т .Н.;
заступник начальника управління охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації Білоус Д.М.;
заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Чорна О.А..;
в.о головного інженера обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства "Вінницяводоканал” Шведов О.М.;
заступник начальника головного фінансового управління обласної державної адміністрації Горба О.Г.;
заступник директора Південно-західної електроенергетичної системи Сосновський В.В.;
технічний директор ВАТ "АК Вінницяобленерго” Волков В.К.;
начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Очеретнюк В.П.;
заступник голови правління обласної спілки споживчих товариств Сокальський Б.Д.;
заступник начальника головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Германюк А.О.;
заступник генерального директора Вінницької філії „Укртелеком” з питань будівництва Добрий В.М.;

перший заступник начальника ГУ МНС в Вінницькій області Андрущенко О.О.;
перший заступник голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації – голова КТЕБ та НС району Бичков В.М.;
перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації – начальник фінансового управління Кучер С .Д .; 
перший заступник міського голови міста Могилів-Подільський – голова КТЕБ та НС міста Голевський І.М.;
заступник начальника обласного центру з гідрометеорології Трохименко Л.В

4. Заступнику начальнику штабу КОРМЩІКОВУ М.П. провести організаційне засідання штабу та визначитися щодо питань відповідальності членів штабу та подальших дій.

5. Місцем роботи штабу визначити приміщення кризового центру головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації. 


Телефони направленців на:
Могилів – Подільській район та місто Могилів-Подільський 35-12-04; 
Ямпільський район 52 – 46 - 44.Керівник штабу з ліквідації НС-
ТВО начальника головного управління
з питань надзвичайних ситуацій та у 
справах захисту населення від наслідків 
Чорнобильської катастрофи обласної 
державної адміністрації А. ШКІЛЬНЮК26 липня 2008 року

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 353 | Загрузок: 1 | Добавил: vineco | Дата: 30.01.2010

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 26 грудня 2008 року № 546


Про збереження та відтворення лісів і зелених насаджень

На виконання Указу Президента України від 4 листопада 2008 року № 995/2008 "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів і зелених насаджень” та плану організації виконання цього Указу, затвердженого Першим віце-прем’єр-міністром України О. Турчиновим від 10 листопада 2008 року № 54361/1/1-08, враховуючи необхідність створення сприятливих умов для ефективної охорони, належного захисту, раціонального використання та відтворення лісів, забезпечення збереження і розширення площ зелених насаджень у містах, інших населених пунктах області та з метою поліпшення стану довкілля: 

1. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) та Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс» (Вдовцов М.Л.) забезпечити створення нових лісів на землях запасу, деградованих та малопродуктивних землях з коефіцієнтом відтворення лісів відповідно до площі суцільних рубок не менше, як у два рази.

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації (Аксельрод Р.Б.) за участю райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення:

2.1. Забезпечити поліпшення стану збереження існуючих та створення нових зелених насаджень у межах населених пунктів (парки, сквери, бульвари, вздовж вулиць і доріг тощо).

2.2. Розробити до 1 березня 2009 року проект регіональної програми розвитку декоративного садівництва.

3. Головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області (Коник О.М.) спільно з райдержадміністраціями визначити деградовані, малопродуктивні, техногенно-забрудненні землі, які доцільно заліснити, а також розглянути питання про додаткове надання в установленому законодавством порядку земельних ділянок із земель запасу Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства та Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогоспо-дарському підприємству "Віноблагроліс” для визначених цілей. 

4. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А.О.) та головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Мушинський А.О.) передбачити створення лісонасіннєвого комплексу області. 

5. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області (Бабич Д.О.) спільно з райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення розробити та затвердити до 20 січня 2009 року плани заходів щодо проведення масових акцій із заліснення територій, благоустрою та створення нових зелених зон, парків, скверів тощо з залученням працівників підприємств, установ, представників громадських організацій, учнівської та студентської молоді. 

6. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Мушинський О.А.), головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення передбачити в проектах відповідних місцевих бюджетів видатки на фінансування вищезазначених заходів.

7. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С.М.) забезпечувати висвітлення в місцевих засобах масової інформації заходів щодо відтворення лісів, озеленення населених пунктів з метою залучення для участі в таких заходах широкої громадськості.

8. Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогос-подарському підприємству «Віноблагроліс», головному управлінню житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації, головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області, головному фінансовому управлінню облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення інформувати Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства про хід виконання цього розпорядження щорічно до 25 червня та 15 грудня для узагальнення та подальшого інформування облдержадміністрації та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Чернія В.В.

Голова обласної державної
адміністрації О. ДОМБРОВСЬКИЙ

Обласна державна адміністрація | Просмотров: 347 | Загрузок: 1 | Добавил: vineco | Дата: 30.01.2010

1-10 11-15
Департамент екології та природних ресурсів Вінницької ОДА © 2016
Вибрати мову
Google спільнота
Діалог з урядом
Актуально
Тендерна процедура [12]
Тендерна процедура
Громадські екологічні рухи [3]
Громадські екологічні рухи
Дозвільна система [255]
Дозвільна система
Стан довкілля [101]
Стан довкілля
Інформаційно-довідкові матеріали [178]
Інформаційно-довідкові матеріали
Нормативно-правові документи [48]
Нормативно-правові документи
Документи дорадчих органів [32]
Документи дорадчих органів
Доступ до публічної інформації [35]
Очищення влади [3]
Місцева влада
Рейтинг
Екологічні свята
Экологические праздники
Погода
Погода в Україні
Статистика